konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

Hej. Czy Waszym zdaniem konsultant ślubny jest potrzebny? Wahamy się z narzeczoną czy warto go zatrudnić bądź zrezygnować z tego.

eGall

Posty: 5

 
Mam wrażenie, iż coraz więcej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie wielokrotnie jest on w stanie zapewnić możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, niemniej jednak oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w wypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

mati

Posty: 23

 
Od kilkuset do paru tysięcy pln ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeżeli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

namok

Posty: 10

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, jaka posiada mnóstwo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do wesela. Najniższa cena to nie jedyny argument.

laluśka

Posty: 14

 
Posiadam namiary na wyborną cukiernię, jaka wykonuje torty weselne. Wystarczy, iż dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie bardzo wiele interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

matek562

Posty: 11

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, że Waszym oczekiwaniom powinien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, że koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada sporo doskonalsze oczekiwania finansowe.

Marioleczka

Posty: 6