nauka pływania dla dzieci legnica, znacie ?

nauka pływania dla dzieci legnica, znacie ?

Szukamy firmy, która organizuje obozy i kolonie w Legnicy. Mają to być profesjonalności którzy zorganizują mojego synowi czas. Liczy się pełen profesjonalizm.

dobres34

Posty: 2

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Sagerrak

Posty: 4

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

Lupusx

Posty: 6

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę niezwykle usatysfakcjonowany. Według mnie są najlepsi, albowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Nikuś23

Posty: 4

 
Nie za niezmiernie pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Bienkus

Posty: 9

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, niemniej jednak sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać poprzez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

ciopix

Posty: 8

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

sgemino

Posty: 10

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, lecz nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

znamsienatym

Posty: 3