naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Oleczka1

Posty: 2

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

azbee

Posty: 6

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

090913123

Posty: 5

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Hunka

Posty: 3

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

Jasio234

Posty: 3

 
Mam dobre doświadczenie z terapiami regenerującymi https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Moje niedawne odkrycie. Wzięłam na próbę, bo mieli sporo pozytywnych opinii na Allegro, a później przeszłam bezpośrednio do sklepu internetowego. Kwas hialuronowy połączony z bogatym składem aktywnym po prostu działa. Nie ma prawa nie działać, bo w pewnym wieku trzeba kwas hialuronowy już zewnątrz dostarczać. Skóra nie produkuje pewnych składników już w takiej skali i wymaga dodatkowej ochrony. To fakt naukowy.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

neoneo00

Posty: 2

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Nikuś23

Posty: 4