fronty meblowe, gdzie ?

fronty meblowe, gdzie ?

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, albowiem to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

23-olinnn

Posty: 1

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość albowiem wtedy takie meble nawet po latach wyglądają niezmiernie dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

TomekK

Posty: 7

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

kuBawodzu

Posty: 5

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

Zygzaczek

Posty: 17

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam idealne, niemniej jednak fronty już mają swoje lata, wobec tego ich wymiana jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Marioleczka

Posty: 4

 
Oferty z blatami znalazłem na http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=22. Zajrzyjcie sobie tam, a dowiecie się, co konkretnie firma jest w stanie przygotować. Działają szybko i mają naprawdę bardzo niskie ceny.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o dużo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna.

masz-333

Posty: 5

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, niemniej jednak również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi kłopotami szybko poradzić.

xacti

Posty: 4

 
Można zamówić gotowe meble, natomiast można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Troszkę zachodu z tym jest, natomiast można mnóstwo zaoszczędzić. Naturalnie przydaje się troszkę wiedzy w tym temacie, bo wówczas można o sporo prościej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

laluśka

Posty: 2

 
Warto porównać sobie różne opcje, a wtedy wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

tigra32

Posty: 9