gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.

Jajcar4

Posty: 1

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Kamigyq

Posty: 3

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

batmann

Posty: 7

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

Nikuś23

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Hunka

Posty: 4

 
Drzwi dębowe to ciężkie drzwi, ale super wyglądają, mają znaczenie dla bezpieczeństwa, bardzo trudno je podważyć. Poza tym wygląd niektórych drzwi dębowych się zmienia przez lata, więc nie wyglądają nudno, tylko „żyją” własnym życiem, może lekko nawet ciemnieją, więc jeszcze lepiej, dlatego polecam się odwołać do tych bardziej doświadczonych marek w temacie http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Polecam ich z prostego powodu, bo dostawę samodzielnie ogarniają, a to już zwiększa jakość współpracy.

nnn2

Posty: 24

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

saradonin

Posty: 22