przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o sportowym przedszkolu miasteczko wilanów? Może, któregoś z was dziecko, uczy się w tym przedszkolu i chciałby podzielić się opinią na ich temat?

irecki67

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był kłopot z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

sgemino

Posty: 2

 
Ja polecam Ci niesłychanie przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niesłychanie zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko niesłychanie uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

JasioJasio

Posty: 2

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

czes212

Posty: 8

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje sporo ciekawych i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i zbadać, co mają do zaoferowania. Wówczas będziesz mogła podjąć decyzje.

Czarek

Posty: 4

 
Wydaje mi się, iż dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest niesłychanie sporo kreatywnych zajęć. Jeżeli miałabym możliwość to wybrałabym przedszkole sportowe.

Jasio234

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

Krowlo

Posty: 2

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bo mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o wiele dłużej. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo czasami pracuje do 16, a czasami 18.

TomekK

Posty: 5