świerk sadzonki, jaki sklep?

świerk sadzonki, jaki sklep?

Marzy mi się sosna wiethorst, ale nie mogę u siebie w okolicy na żadną trafić. Znacie jakiś sklep ogrodniczy internetowy, który sprzedaje przeróżne iglaki do ogrodów?

jajosz12

Posty: 1

 
Kupiłem cyprysika sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Cyprysik-tepoluskowy-Gitte-Pa-C10/6821. Mnie ta roślina idealnie pasuje do całości. Kupiłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych problemów. Stworzyłem mu odpowiednie warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

El2CzupakaBra

Posty: 8

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

pawel253

Posty: 3

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Kidi

Posty: 18

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, jakie są najlepsze, bo tak rzeczywiście zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Lupusx

Posty: 6

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina obecnie jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale faktycznie oferta była niezmiernie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Sehano

Posty: 2