kto dzwonił z UK, gdzie warto ?

kto dzwonił z UK, gdzie warto ?

Ostatnio dzwoni do mnie numer zaczynający się na 44 i nie wiem, kto to może być? Macie takie numery? Da się to może jakoś sprawdzić? Boje się, że przez pomyłkę to odbiorę i nie wiem, co wtedy się stanie.

qwed

Posty: 2

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż później za to wszystko płacić.

alibuś34

Posty: 13

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej obecnie, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Jasio234

Posty: 6

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle łatwe do zrobienia.

Fajae

Posty: 10

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, niemniej jednak zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Nikuś23

Posty: 5

 
Niestety, ale oszustów jest niesłychanie dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

aASss23

Posty: 10

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

xacax

Posty: 9