jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

woxxxx45

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, jakie uprawiają sport. Można na niej odnaleźć również różne kalkulatory, a zarówno ważne informacje na temat biegania.

Lupusx

Posty: 12

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Saradoonin

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to bardzo idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

labuh

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Florkawe

Posty: 20

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

090913123

Posty: 5

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Miluśkooo2

Posty: 9