fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

fotografia ślubna szczecin, gdzie dobra ?

Ile teraz kosztuje fotograf na ślub? Można wybrać tylko fotografie w kościele czy trzeba od razu zamawiać cały pakiet? Korzystaliście w ostatnim czasie z takich usług?

mack

Posty: 1

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bowiem wydawał się najbardziej pozytywny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy nie ulega wątpliwości uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Aligat56

Posty: 18

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Klara323

Posty: 3

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Black_Riot

Posty: 4

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy pożądane byłoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, zatem pożądane byłoby wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

tadziu47

Posty: 15

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

karmelaniolek

Posty: 3