dostawcy erp, gdzie szukać ?

dostawcy erp, gdzie szukać ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, natomiast nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

kuBawodzu

Posty: 2

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

stopki23

Posty: 8

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest niezmiernie mała liczba.

MBsmoke

Posty: 7

 
Zarządzanie firmami to bardzo trudny kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

iDuri

Posty: 18

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, iż są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

namok

Posty: 9

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zaradzić rzeczywiście sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje różne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Nauken56

Posty: 4

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Jacek1812

Posty: 5

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Miluśkooo2

Posty: 7